Strojírny Kohout, spol. s r.o.

Klatovská 77
CZ 345 06 KDYNĚ
Tel: 00420 379 775 111
info@metall-kohout.com

Nabídka práce

Hledáme do našeho týmu spolehlivé, svědomité, samostatné a především zodpovědné kolegy, kteří chtějí něčeho dosáhnout.

Vážíme si každého, kdo něco umí a za to nabízíme nadstandardní (nejen) mzdové ohodnocení a zázemí rodinné společnosti, jejíž výrobky pomáhají lidem.

Aktuální nabídka pracovních pozic:

OPERÁTOR CNC soustruhu, frézky

Náplň práce:

- výroba dílů na základě zadané technické dokumentace

- seřízení stroje

- výrobní kontrola

- údržba stroje

Nabízíme:

- zázemí rodinné společnosti

- hodinovou mzdu 230 Kč (samostatně pracující operátor a programátor 5-ti osé CNC frézky)

- hodinovou mzdu 200 Kč (samostatně pracující operátor a programátor více osého CNC soustruhu a frézky)

- hodinovou mzdu 180 Kč (samostatně pracující operátor a programátor CNC soustruhu a frézky)

- hodinový příplatek až 50 Kč za vícestrojovou obsluhu

- profesní růst na pozici seřizovač CNC strojů, programátor CAD/CAM, technolog

- pololetní odměny

- příspěvek do životního pojištění

- kompletní servis pracovního oblečení (nákup, praní, zašívání) a obuvi

- parkování v areálu společnosti

Charakteristika výroby

Specializujeme se především na malo a středně seriovou výrobu dílů z nerezu (60%), alubronzu (20%) a hliníku (10%). Výrobní dávku tvoří zhruba v 80% (z celkového počtu zakázek) 10 až 200 ks. Po všech operátorech CNC strojů požadujeme schopnost vytvořit si jednoduchý program, stroj si sám seřídit, odměřit nástroje (seřizovací stroj Zoller) a během výroby provádět samokontrolu. Jelikož ne všichni jsou tohoto na 100% schopni, jsou na každé směně mistr/seřizovač a výrobní kontrolor připraveni v případě potřeby pomoci.

Používáme stroje MAZAK (soustruhy, frézky - dialogové programování), HERMLE (5-ti osé frézky - Heidenheim), BROTHER (frézka - Fanuc), TORNOS (dlouhotočný soustruh - Fanuc). Všechny stroje jsou vybaveny odsáváním výparů vzniklých při obrábění (aerosolů, olejových mlhovin).

Cílem společnosti v oblasti zakázek, strojního vybavení a lidský zdrojů je výroba dílů s vysokou přidanou hodnotou na víceosých strojích obsluhovaných skutečnými "strojaři".

Jsme zde

Go to top